již 20 let na trhu

 
 
 
  • +421 948 878 331
  • info@abenys.cz
 
 
 
ÚVOD > již 20 let na trhu
 

v prodeji nejsme žádný nováček

Internetový obchodní dům www.abenys.cz vznikl v roce 2009.

Firma Abenys s.r.o. je slovenská firma a vznikla před více než 20-ti lety a do roku 2009 nesla název Koracell Slovakia s.r.o. Změna jména a rozšíření internetového podnikání z e-shopu s mobilním příslušenstvím www.koracell.sk (jeden z prvních e-shopů s mobilním příslušenstvím, po příchodu prvního mobilního operátora na Slovensko) na obchodní dům www.abenys.sk so svojim dcérskym e-shopem www.abenys.cz v Čechách a www.abenys.hu v Maďarsku. V roce 2009 se e-shop doplněn o FAN SHOP, výrobu dárků dle přání a původního mobilního příslušenství rozběhl novou éru zvanou Abenys.


V roce 2012 jsme se slovenským e-shopem www.abenys.sk vyhráli ocenění Shop roku v kategorii Cena kvality - Dárky a zážitky, za co jsme svým zákazníkům neskutečně vděční, jelikož se jedná o hodnocení reálných zákazníků, kteří u nás nakoupili a byli spokojeni s naším přístupem.

O rok na to v roce 2012 jsme své vítězství téměř obhájili, ale potěšilo nás, že jsme zůstali v TOP dvojce :)

Bohužel v roce 2014 Heuréka zrušila naši kategorii a momentálně je ABENYS zařazen v
kategorii Obchodní domy, kde s velkou konkurencí známých obchodních domů není reálné soutěžit :/

Stále nás však těší každé pozitivní hodnocení našich reálných zákazníků na Heuréce, jak na slovenské, tak i na ty české :


Do své nabídky jsme v roce 2014 zařadili i věcičky s Disney tématikou - Pohádkovo, aby mohly maminky, které nakupují pro své fotbalové fanoušky v našem FAN SHOPu dohodit do objednávky i něco pro dcerku, nebo "nefotbalového" bratra :) . FAN SHOP jsme rozšířili o fotbalové kluby Manchester City, Tottenham Hotspur a Borussia Dortmund a také jsme rozšířili nabídku dárků pro nejmenší o odrážedla se jménem a lehátka Bright Starts.

V roce 2015 jsme do naší nabídky zařadili školní věci, širokou nabídku nejen licenčních školních tašek, penálov a i jiných potřeb.

Chcete-li vidět jak to u nás vypadá, Adresár firiem o nás natočil krátké video.

V říjnu 2016 náš e-shop prošel obnovením designu a změnou loga.

 

Kromě maloobchodní nabídky mobilního příslušenství se firma Abenys s.r.o. do dnešního dne
věnuje i velkoobchodnímu prodeji zboží z nabídky www.koracell.cz.
V případě, že máte zájem o velkoobchodní spolupráci, prosím kontaktujte nás na info@koracell.cz.                                               hezké nakupování přeje
                                                                

 
 
 
Tohle je u nás nové
 
 
Novinky
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze