SSL CERTIFIKÁT - DÔVERYHODNÉ A BEZPEČNÉ STRÁNKY

 
 
 
  • +421 948 878 331
  • info@abenys.cz
 
 
 
ÚVOD > BLOG > SSL CERTIFIKÁT - DÔVERYHODNÉ A BEZPEČNÉ STRÁNKY
 

SSL CERTIFIKÁT - DÔVERYHODNÉ A BEZPEČNÉ STRÁNKY

           

 SSL CERTIFIKÁT

DÔVERYHODNÉ A BEZPEČNÉ STRÁNKY

 

SSL certifikát je základní kámen bezpečnosti webových stránek. Záleží nám na bezpečné datové komunikaci mezi Vámi - našimi zákazníky a našim systémem a proto jsme naše stránky zajistili tímto certifikátem.

 

Naše stránky www.abenys.cz jsme zajistili HTTPS verzí a v testu jsme získali nejlepší známku A +
VÝSLEDOK TESTU

SSL certifikát vydaný autoritou "DST Root CA" - Let's Encrypt https://cs.wikipedia.org/wiki/Let%27s_Encrypt

  

Pokud Vás Zajímá odbornější pohled, jak tehle certifikát funguje, nabízíme Vám popis, ktery na svých ložisek stránkách popisuje www.domainmaster.cz:

SSL certifikát je základný kameň BEZPEČNOSTI webových stránok. 

SSL certifikát je základný kameň bezpečnosti webových stránok. Ak sa rozhodnete používať certifikát, zabezpečíte dátovú komunikácia medzi vašou stránkou a návštevníkmi. Vďaka jednoznačnej identifikácii prevádzkovateľa

Zjednodušeně řečeno, jsou certifikát, jeho veřejný klíč a certifikační autorita (CA) použity k vybudování vztahu důvěry mezi koncovým klientem a serverem a zároveň je toto vše použito k zabezpečení (zašifrování) přenášených dat po síti Internet.

SSL spojenie funguje na princípe asymetrickej šifry. Ustavení SSL spojení funguje na principu asymetrické šifry. Každá z komunikujících stran má dvojici šifrovacích klíčů - veřejný a soukromý. Veřejný klíč je nutné zveřejnit a zajistit jeho správné předání všem, kteří jej budou chtít použít. Pokud pomocí tohoto klíče kdokoliv zašifruje zprávu, je zajištěno, že ji bude moci rozšifrovat jen majitel použitého veřejného klíče odpovídajícím soukromým klíčem.

 
 
 
Tohle je u nás nové
 
 
Novinky
 
 
 
 
Jiné personalizované produkty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze