Obleč svůj nový Samsung S10

 
 
 
  • +421 948 878 331
  • info@abenys.cz
 
 
 
ÚVOD > BLOG > Obleč svůj nový Samsung S10
 

Obleč svůj nový Samsung S10


Samsung představil koncem února svou novinku Samsung S10 ve všech variantách. Více info o telefonu i o možnostech jak ho chránit najdete v našem článku. Samsung představil v modelové řadě S10 své zástupce. Novinkou je levnější, menší model S10e.

Samsung S10, Samsung S10 + a Samsung S10e

Nejlépe vybavený model  Samsung S10 + má 6,4-palcový displej zakřivený po obou stranách. V pravé horní části displeje má výrazný otvor, který ukrývá dvojitý přední fotoaparát. Pouzdro na S10 + najdete v naší nabídce.

O trochu menší Samsung S10 má stejně zakřivený displej, je však pouze 6,1-palcový. Otvor v pravé části je výrazně menší, protože slouží pouze pro jednu přední kameru. Pouzdro  na tento telefon najdete iu nás.

Nejmenší z trojice Samsung S10e má 5,8-palcový, rovný displej s malým otvorem v pravé horní části. Snímač otisku prstu není integrován v displeji, ale nachází se na pravé straně. Pouzdra na S10e máme také v nabídce.

Novinky z řady S10 jsou standardně dodávány jako Dual SIM, druhý slot je hybridní - sdílený s paměťovou kartou formátu MicroSD . Stejně zůstal zachován i 3,5 mm Jack pro připojení sluchátek . Nabíjení podporuje  bezdrátové nabíjení a také reverzní bezdrátové nabíjení. Mohou tak bez kabelů dodat energii jinému zařízení. Nabíjení klasickou síťovou nabíječkou zůstalo jako u předchůdců s konocvkou Micro USB typ C .

 

Z pohledu ochrany displeje je roven displej Samsungu S10e jako stvořený na ochranu tvrzeným sklem , protože rohy displeje nejsou zaoblené a tedy ochrana je o to vyšší. Stejně použití velmi oblíbených oboustranných silikonů - 360 stupňových pouzder je při tomto telefonu zcela v pořádku, protože snímač otisků prstu není integrován v displeji. Při použití těchto oboustranných pouzder na S10 a S10 + třeba vždy myslet na to, že funkce snímače otisku prstu nebude funkční, stejně jako na jiných telefonech s integrovaným snímačem.

 
 
 
 
Tohle je u nás nové
 
 
Novinky
 
 
 
 
Jiné personalizované produkty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze