flexibilní rameno systému FIXER s přísavkou na sklo určené pro držáky FIXER

 
 
 
  • +421 948 878 331
  • info@abenys.cz
 
 

.

 
 
 
ÚVOD > Mobilní příslušenství > dělení podle značek > Samsung > Samsung Galaxy G > Samsung G850 Galaxy Alpha > flexibilní rameno systému FIXER s přísavkou na sklo určené pro držáky FIXER
 

Samsung G850 Galaxy Alpha

flexibilní rameno systému FIXER s přísavkou na sklo určené pro držáky FIXER

Výrobce:Fixer
Katalogové číslo::FIXHASC
Dostupnost
Na skladě: 1
Dostupnost: Skladem
Vaše cena: 268 Kč bez DPH
322 Kč s DPH

  

FIXER do auta

Krása systému FIXER složeného z flexibilního ramena, úchytů a držáků spočívá v jeho univerzálnosti. V závislosti na typu vašeho mobilního telefonu si pořídíte držák a ten následně kombinujete s různými úchyty nebo právěramenem podle potřeby. FIXER si rozumí i s kolem. Ať už horským nebo silničkou, na řídítka připevníte speciální úchyt FIXER a poté stačí nasunout držák s vaším mobilním telefonem. Vše do sebe perfektně zapadá a mobil se i během ostřejší jízdy ani nehne.

Flexibilní rameno FIXER

Flexibilní rameno FIXER je navrženo tak, aby drželo vaše mobilní zařízení i v extrémních podmínkách. Silná přísavka se díky pákovému mechanismu přilepí na sklo a nepustí. Rameno můžete díky speciálním zámkům uvolnit, nastavit požadovanou pozici a pevně zaFIXovat. Jakmile rameno v určité poloze díky zámkům zafixujete, můžete se spolehnout, že udrží váš mobil na stejném místě, ať se děje cokoliv.

 

 
 
 
Tohle je u nás nové
 
 

DOPRAVA již od 78 Kč

VRÁCENÍ ZBOŽÍ do 14 dnů

OVĚŘENÝ OBCHOD reálnymi zákazníky

ZÁSILKOVNA ZDARMA při nákupu nad 1500 Kč

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze