Oboustranné 360 silikonové pouzdro na Huawei Y5 2019 - průsvitné

 
 
 
  • +421 948 878 331
  • info@abenys.cz
 
 
 
Mobilní příslušenství > POUZDRA > silikónové pouzdra > oboustranný silikón 360 > Oboustranné 360 silikonové pouzdro na Huawei Y5 2019 - průsvitné
 

oboustranný silikón 360

Oboustranné 360 silikonové pouzdro na Huawei Y5 2019 - průsvitné

Huawei Y5 2019 - 0,3 mm / ultra tenký materiál / ochrana z obou stran / balení obsahuje přední a zadní silikon
Výrobce:Koracell®
Katalogové číslo::SIL-HUAY5-19-360
Dostupnost
Na skladě: 3
Dostupnost: Skladem
Vaše cena: 119 Kč bez DPH
143 Kč s DPH

Ultra tenké 360" Front + Back silikonové pouzdro na Huawei Y5 2019 - průsvitné - 0,3 mm

Novinkou na trhu je oboustranné silikonové pouzdro. Je vyrobeno z tenoučkého silikonu který krásně přilehne na telefon a chrání ho z obou stran. Telefon nejprve vložíte do zadní vaničky silikonu a potom na něj natáhnete přední vaničku. Přední i zadní silikon se krásně překrývají, takže zboku máte na telefone dvojitou ochranu. Silikon je vyroben z tenoučkého TPU materiálu, takže obrazovku víte bez problémů obsluhovat - jakoby na ní ani nic nebylo :)

Obal je vyroben přesně na daný typ telefonu. Všechny výřezy jsou do něj vyřezány tak, abyste pouzdro nemuseli dávat z telefonu při focení, nabíjení, zda poslechu hudby dolů.

Toto pouzdro je dokonalou ochranou, která splní vaše očekávání. Váš telefon je chráněn 360 °. Přehledné transparentní provedení nezakrývá krásu vašeho telefonu a ultra tenký materiál mu nepřidává na rozměru.

Silikon pasuje jen na daný typ telefonu uvedený v názvu ! ! !


Před objednáním si prosím prověřte typ svého telefonu. Je totiž rozdíl mezi Galaxy S, S7 nebo S7 Edge ... a takové odchylky má dnes již skoro každý typ ...
Pokud nemáte krabici, či návod, číslo - typ telefonu je uveden pod baterií.


Fotky pri produktoch su reálne

V nabídce máme širokou paletu typů silikonových pouzder jednoho designu, v různých velikostech. Ne vždy však máme fotku přesně na daný typ telefonu, proto se může stát, že produktová fotografie je z jiného typu telefonu.

Fotka u zboží je reálná, možná je odchylka ve výřezu na fotoaparát, nebo blesk .... Silikonové pouzdro pasuje pouze na typ telefonu uvedený v názvu zboží.

 
 

DOPRAVA již od 78 Kč

VRÁCENÍ ZBOŽÍ do 14 dnů

OVĚŘENÝ OBCHOD reálnymi zákazníky

ZÁSILKOVNA doručení do 2 dní

 
 
Banner-bayern-CZ-LP2-2.jpg
 
 
banner-smenom-CZ4-2.jpg
 
 
banner-vypredaj-cz-2.png
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze