Vrácení zboží

 
 
 
  • +421 948 878 331
  • info@abenys.cz
 
 
 
ÚVOD > Vrácení zboží
 

Vrácení zboží - info

Odstoupení od smlouvy 

Je nám líto, že se Vám tovar nelíbi. Aby jsme Vám ulehčili vrácení, stačí zadat Váš email a vše zařídíme emailem. Nemusíte nic tlačit ani vypisovat. 

 

     Spotřebitel je oprávněn bez uvedení důvodu odstoupit od smlouvy do 14 dnů ode dne převzetí zboží. Odstoupením spotřebitele od smlouvy se smlouva od počátku ruší. Po odstoupení spotřebitel musí vrátit zboží do 14 dnů od oznámení odstoupení a prodávající je povinen jej převzít. 

    Přiměřená péče o zboží musí být však zachována. Zboží nesmí být poškozeno, musí být s původními visačkami, v původním balení / krabici a nesmí jevit známky použití. V případě, že spotřebitel odstoupí od smlouvy a doručí prodávajícímu zboží se sníženou hodnotou, odpovídá za toto snížení, pokud to bylo způsobeno v důsledku zacházení, které je nad rámec zacházení potřebného ke zjištění vlastností a funkčnosti zboží. 

     V případě odstoupení od smlouvy má spotřebitel právo na vrácení všech plateb, které od něj prodávající přijal, tedy včetně nákladů na dopravu ve výši nejlevnějšího běžného dopravního nabízeného u prodávajícího ( nejlevnější dopravní náklady nabízené na www.abenys.cz jsou 78 Kč ) a to převodem na účet, který spotřebitel v odstoupení od smlouvy uvedl. Spotřebitel však nese náklady na doručení vraceného zboží prodávajícímu. 

     Prodávající není povinen uhradit spotřebiteli výše uvedené platby před tím, než mu je zboží vráceno nebo alespoň jak mu spotřebitel prokáže zaslání zboží zpět prodávajícímu. Prodávající není povinen uhradit dodatečné náklady dodání zboží, pokud si spotřebitel výslovně zvolil jiný způsob doručení než je nejlevnější běžný způsob doručení nabízené prodávajícím. 

      Projev vůle k odstoupení od smlouvy s údaji o objednávce nebo vyplněný formulář pro odstoupení od smlouvy ( link je uveden níže )  zašle spotřebitel na mailovou adresu: info@abenys.cz nebo poštou i se zbožím na poštovou adresu:

    ABENYS s.r.o. - 590
    
FROGMAN s.r.o.
    Rybníky IV 738
    760 01 Zlín

Je nutno uvádět celou adresu, i s identifikačním číslem - 590 !  

​Zásilka bude následně přeposlána do hlavního skladu v SR

      V případě, že máte blízko pobočku , můžete využít službu sběru zásilky na pobočce. Je na to však nutný štítek, který Vám po mailové komunikaci odešleme do mailu.

 

     V souladu se zákonem spotřebitel nemůže odstoupit od smlouvy u zboží zhotoveném podle zvláštních požadavků spotřebitele, tedy personalizovaný zboží s vlastním nápisem či fotkou.


 STÁHNOUT FORMULÁŘ ODSTOUPENÍ OD SMLOUVY


 

 
 
 
Tohle je u nás nové
 
 
Novinky
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze