100% licenční zboží

100% licenční zboží, žádné " fejky"
V našem obchodě nabízíme věci jen s oficiální licencí, od ověřených dodavatelů a vše pod dohledem celního úřadu. Všechny fotbalové licence prodáváme se svolením klubů na základě licence od výrobců FC Barcelona, ​​Real Madrid, Chelsea, Bayern München, AC Milan, Arsenal, Liverpool, Juventus, Manchester United, borus Dortmund, Manchester City, Celtic Glasgow, Tottenham Hotspur, ... 

Také všechny značky které najdete v naší nabídce jsou od oficiálních dovozců, takže nabízíme záruku originálů. Ferrari, adidas, Red Bull ale i všechny značky přímo od telekomunikačních výrobců jako Nokia, Samsung, Alcatel, Apple, BlackBerry, Asus, HTC, Huawei, KAZAM, lenovo, LG, Motorola, SONY, SonyEricsson, ZTE, Wikom, Xiaomi...

I přesto, že se věnujeme výrobě na objednávku, v naší nabídce nenajdete žádné námi vyrobené věci, které by podléhaly licenci. Výroba věcí s licenčním potiskem bez licence je výrobou padělku. A proto objednávky s požadavky tisku obrázků Disney, Marvel, fotbalových klubů či jiných značek podléhajících licenci a autorským právům po vysvětlení zákazníkovi stornujeme. Upozornění uvádíme i při zboží s možností vlastního návrhu:

UPOZORNĚNÍ:
Texty a fotky, které chcete mít na výrobku nesmějí být v rozporu se zákony a s morálními a etickými pravidly uznávanými civilizovanou a demokratickou společností. Nevyrábíme výrobky s fotkami a obrázky podléhajícími licenci (např. Disney), tedy obrázky z kreslených pohádek, loga firem a fotbalových klubů, ..

Stejně si vyhrazujeme právo odmítnout vyrobu pokud jde o hanlivé obrázky podporující pornografii, symboly hnutí potlačujících lidská práva, násilí, nenávist, rasovou či jinou diskriminaci, terorismus, jakékoli symboly v nevhodných a urážlivých situacích, ochranné známky a díla chráněná podle autorského zákona.

Spinner